Dekor Varil

Hurda Avcıları
Nis 06 2019

Dekor Varil

Dekor Varil ile varil tasarımlarımız devam ediyor. Uğur Korkmaz ve ekibi iş başında, sizler için tasarladığımız birbirinden farkı varil konsept variller ile ev ve iş yerinizin havası değişecek.

Varil tasarımlarımızı web sitemizden inceleyebilir yardım butonundan bizimle iletişme geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sprey boyamanın yanı sıra elektrostatik fırın boyama seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre kendi tasarladıkları varil veya diğer metal malzemelerden oluşturulmasını istedikleri tasarımları da itina ile yapıyoruz. Ayrıca fuar ve etkinlikler için varil bistro masa kiralama hizmetimiz mevcuttur. Mağaza sekmesini ziyaret ederek örnek ilanlarımızı görebilirsiniz.

 

Yaklaşık 2010 yılından itibaren geri dönüşüm fikirleriyle yola çıkmış ekimiz her türlü dizayn ve tasarım projeleriyle yüzlerce dekora imza atmıştır. Antik Mimarı ürünleri ile Hurda Avcıları gibi çalışmakta olup bakım ve tamiratını kendi ekibiyle yaptığı Pikap – Gramafon – Ses Sistemleri ve birçok hizmetiyle karşınızda.

1 Comment
Yazıyı Paylaş
1Yorum
  • Mimar Cevdet Namlı
    Cevapla

    Uğur bey ve Ekibi işinde Harika, güvenle işlerinizi teslim edebilirsiniz

    Haziran 2, 2020 at 12:24 am

Yorum Bırak